DJ Image Slider

DJ Image Slider

DJ Image Slider nedir? Joomla bileşenleri ve modülleriyle kolayca yönetilebilen ticari olmayan, mobil kullanıma hazır bir slayt gösterisi eklentisi. Kaydırıcı grupları ve slaytlar sınırsız sayıda oluşturun ve web sitenizin herhangi bir yerinde yayınlayın.

Her slayt bir başlık, açıklama içerir ve herhangi bir Joomla makalesine, menü öğesine veya başka bir URL'ye bağlanabilir veya muhteşem açılır pencere (popup) açılır. Joomla kaydırıcısı ayrıca bir yayınlama/bitiş tarihi ayarlanmasına izin verir. Oluşturulan slaytlar sınırsız sayıda slayt gösterisi kategorisinde düzenlenebilir ve her kategoride sınırsız sayıda slayt bulunabilir.

Joomla Slayt Gösterisi Özellikleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi, tamamen duyarlı, mobil ve dokunmaya hazır bir Joomla slayt gösterisi. Slayt gösterisi tüm ekran boyutlarına uyum sağlar! Ayrıca dokunmatik ekranlar için hızlıca kaydırma navigasyonu sunar.
Kaydırıcı efektleri ve kaydırıcı özelleştirme seçenekleri: DJ Image Slider HTML5/CSS3 geçişlerini 9+ slayt efekti ile geliyor.
Kullanıcılar özel bir slayt geçiş süresi ayarlayabilir, kaydırıcı göstergeleri olarak madde işareti numarasını seçebilir ve özel kaydırma düğmeleri yükleyebilir (önceki/sonraki ve oynat/duraklat).

Daha Fazlası

  • Kolay kaydırıcı arka uç kontrol paneli.
  • Kolay liste ve kategori ekleme (gruplar).
  • Her slayt özelleştirilebilir.
  • Modül ayarları, Slider kaynağının, Slider türünün, slider temasının ve görüntünün ayarlanmasına izin verir.
  • Açıklama kutusu özelleştirilebilir.
  • RTL desteği
  • Arka uçta slaytları sürükle ve bırak
  • Çapraz tarayıcı desteği (IE9 +, Firefox 10+, Safari 3+, Chrome 8+, Opera 9+, Camino, Flock 0.7+.)

DJ Image Slider'ın erişilebilir bir slayt gösterisi bileşeni olduğunu ve en son Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri'ni (WCAG) izlediğini eklememiz gerekir. Klavye erişimi ile uyumludur (oklar ve sekme+boşluk çubuğu/enter tuş navigasyonu). Farklı engelliler ve yaşlılar veya gelişmekte olan ülkelerde yaşayanlar tarafından kaydırıcıyı kullanmak söz konusu olduğunda erişilebilirlik çok önemli bir konudur. Klavyeyle gezinmeyi kullanan birçok web sitesi ziyaretçisi için erişilebilir slayt gösterisi şarttır. Ayrıca, slayt gösterisini duraklatabilir veya bir şeyi okumak için daha fazla zamana ihtiyaç duyarlarsa, bir slaydı duraklatabilir ve görüntülenen içeriği anlamak için bir süre bulabilirler. Sekme tuşu ve ok tuşları ile klavye navigasyonu desteğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz!

DJ Image Slider hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.


DJ Image Slider 4.1.0 indirmek için tıklayın.

DJ Image Slider demo sayfası için tıklayın.

DJ Image Slider destek için tıklayın.

DJ Image Slider belgeler için tıklayın.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

< Türkiye >