OSDownloads

OSDownloads

OSDownloads, Joomla'da dosya indirmeleri eklemek için en kolay eklentilerden biridir. OSDownloads size esnek ve güvenilir bir Joomla indirme dizini sunar. OSDownloads, bilgisayarınızda, Dropbox, Box ve Amazon gibi uzak servislerde dosya depolayabilir ve paylaşabilirsiniz.

OSDownloads ayrıca doğrudan MailChimp ve Constant Contact'a entegre olur, böylece indirme karşılığında e-posta toplayabilirsiniz. İndiren kullanıcıların daha sonra onlarla iletişim kurabilmeniz için bülten abonelerinizi oluşturabilir veya dosya indirmeler de e-posta girişi yaptırarak bunu sağlayabilirsiniz.

Dosyalarınızı yönetin ve dağıtın

OSDownloads, dosyaları yerel Joomla arayüzü ile yönetmenizi ve ziyaretçilerinizin indirebilmesini sağlar.

Yerel veya uzak dosyaları sunun

OSDownloads, nerede olurlarsa olsunlar dosyalarınızı destekler. Dosyayı bilgisayarınızdan yüklemeye karar verebilir veya dosya Amazon, Dropbox, Box veya başka bir hizmette bulunuyorsa URL'yi girebilirsiniz.

Joomla indirme dosyalarınızı kategorilere ayırın

OSDownloads, dosyaları düzenli tutmanıza yardımcı olacak kategoriler için desteğe sahiptir. Bu kategorilere, yalnızca bazı kullanıcı gruplarının dosya erişimine sahip olması için izinler uygulayabilirsiniz.

İndirmeler karşılığında e-postaları toplayın

İndirme yapabilmek için ziyaretçilerin geçerli bir e-posta girmelerini isteyebilirsiniz. İndirme sonra MailChimp ile yenilikler ve güncellemeler için bir e-posta gönderebilirsiniz.

Kullanıcı dostu

OSDownloads her iki masaüstünde ve mobil görünüme sahiptir. Ve indirme düğmesinden önce ve sonra tanıtımınız için alan ve metin içerir.

Joomla indirmelerinize özel alanlar ekleyin

OSDownloads, Joomla'nın özel alanlarını indirmelere eklemenizi sağlar, böylece dosyalarınız hakkında daha fazla bilgi gösterebilirsiniz.

Daha fazla kullanıcı verisi toplayın

OSDownloads indirmeler karşılığında bir e-posta toplamanızı sağlar. Ancak, indirme işlemi sırasında ad, telefon ve ilgi alanları gibi daha fazla ayrıntı istemek için Joomla'nın özel alanlarını da kullanabilirsiniz.

Joomla indirmelerin kilidini açmak için sosyal paylaşım

OSDownloads, indirmelerin kilidini açmak için daha fazla yol sağlar. Örneğin, indirmeye ulaşmak için kullanıcılardan Facebook'ta sitenizi tweetlemelerini veya beğenmelerini isteyebilirsiniz.


OSDownloads 1.13.25 indirmek için tıklayın (üyelik gerekli).

OSDownloads destek için tıklayın.

OSDownloads belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.