Google ve Joomla! Sponsorluk Duyurusu

Google ve Joomla! Sponsorluk Duyurusu

Dünyanın en popüler İçerik Yönetim Sistemlerinden (CMS) biri olan Joomla!, bugün Google ile sponsorluğunu duyurdu.

Google'ın Joomla! sponsorluğu, Projenin en yaygın kullanılan Açık Kaynak CMS'lerinden birini sağlamaya devam etmesini sağlayacaktır. Joomla! ve Google, birlikte gelişen bir web ekosistemini teşvik etme konusunda ortak bir ilgiye sahiptir.

Açık kaynak içerik yönetim sistemleri ve e-ticaret platformlarıyla işbirliği yapmak, Google'ın bir bütün olarak web'in iyileştirilmesi için topluluklarından bilgi edinmesine ve bunları desteklemesini sağlayacaktır.

Ortak Hedefler

Google ve Joomla! ortak hedefleri ve bunları gerçekleştirme stratejisi için bir dizi tanımladık.

  • Site sahibinin başarısını teşvik etmeyi, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi ve daha güçlü, daha güvenli bir web oluşturmayı amaçlıyoruz.
  • Google, bu hedefleri destekleyen en son en iyi uygulamaları, teknolojileri ve araçları kapsayan içerik sağlayacaktır.
  • İçerik, çeşitli katılım tercihlerini barındırmak ve geniş topluluk geri bildirimi toplamak için web seminerleri, blog gönderileri ve vaka çalışmaları gibi çeşitli ortamlar aracılığıyla sunulacaktır.
  • Google ayrıca, Açık Kaynak CMS Fonu (Open Source CMS Fund) aracılığıyla performans araçlarını, gizliliği ve güvenliği iyileştirmek ve yeni web platformu yeteneklerini desteklemek için çalışan finansman projelerini araştırmaktadır.

Topluluk için Faydalar

Joomla! Kullanıcılardan ve geliştiricilerden oluşan Topluluğu, bu işbirliğinden aşağıdaki şekillerde yararlanacaktır.

  • Haber bültenleri, makaleler, teknik incelemeler ve konuşmalar dahil olmak üzere, zaten izlediğiniz kanallar aracılığıyla artan kaynaklar ve işbirliğine dayalı programlama.
  • Google araçları, ürünleri ve girişimleriyle ilgili girdi sağlama yeteneği.

Google Hakkında

Google'ın misyonu, dünyadaki bilgileri düzenlemek ve evrensel olarak erişilebilir ve kullanışlı hale getirmektir. Arama, Haritalar, Gmail, Android, Google Play, Chrome ve YouTube gibi ürünler ve platformlar aracılığıyla Google, milyarlarca insanın günlük yaşamında anlamlı bir rol oynar ve dünyanın en çok bilinen şirketlerinden biri haline gelmiştir. Google, Alphabet Inc.'in bir yan kuruluşudur.

Joomla! Hakkında

Joomla!, güzel web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamalar oluşturmak için kullanılan ödüllü bir içerik yönetim sistemidir (CMS). İlk sürüm 2005'te piyasaya sürüldüğünden beri küresel bir gönüllü geliştiriciler topluluğu Joomla'yı geliştiriyor ve geliştiriyor. Bu büyük çaba Joomla'yı kullanımı kolay, kararlı ve çok güvenli hale getirdi. Joomla!, arama motoru ve mobil uyumlu, çok dilli, esnek ve genişletilebilir. Sektör lideri güvenliğin yanı sıra sınırsız tasarım olanakları sunan Joomla!, belirli ihtiyaçları karşılamak için daha fazla özelleştirmeye izin veren binlerce üçüncü taraf uzantı ve şablona da sahiptir. Hepsinden iyisi, Joomla! herkesin ücretsiz olarak erişebileceği açık kaynaklı bir çözümdür.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.