Related Topics Kunena - İlgili Konular

Related Topics for Kunena: Kunena Forum İlgili Konular, ilk yazının altındaki diğer ilgili konuların adlarını gösteren ve ziyaretçilerin forumun UI/UX'ini artıran ve cevapların aranmasını daha rahat hale getiren benzer tartışmalara sahip diğer konuların adlarını görmelerine yardımcı olan bir eklentidir.

Bir kullanıcı forumda cevap aradığında, farklı kategorilerde gezinmesi veya arama modunu kullanması gerekir ve bu zaman alır. Kunena için İlgili Konular, arayüzü daha kullanıcı dostu hale getiren ilgili konuların bir listesini görüntüleyerek arama süresini azaltır. Eklenti, konu dizinlerini anında arar ve ilgili adları görüntüler.

Eklentiyi yapılandırabilir ve aşağıdaki ayarları belirleyebilirsiniz: Eşleşmelerin yüzdesi, ilgili konuların sayısı ve son sütunların tarihi ve alaka düzeyi yüzdesi ile ek sütunları görüntüleme özelliği.

Eşleşmelerin yüzdesini ayarlayabilir (adları filtrelemek önemli bir parametredir!) Ve son gönderi ile alaka ve tarih içeren ek sütunlar görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca konunun oluşturulduğu geçerli kategoriyle benzer konuları aramayı sınırlamak da mümkündür.

Ayrıca Topics Auto Closer for Kunena eklentisini de deneyin. Bu eklenti, planlanan zaman dilimi içinde cevap vermeyen konuları kilitleyen veya kaldırabilen bir eklentidir.


Related Topics Kunena 2.0.0 indirmek için tıklayın.

Related Topics Kunena demo sayfası için tıklayın.

Related Topics Kunena destek için tıklayın.

Related Topics Kunena belgeler için tıklayın.

Eklenti türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2021 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

< Türkiye >